Challenger Pro League • Belgium

Francs Borains
10. 23. 오후 06:00
VS

Dender
해외 공신력 언론사 맞대결 프리뷰 및 AI 엄선 뉴스 총 16건
📰 해외 언론 프리뷰 및 팀 뉴스16
TOP REPORTOud-Heverlee Leuven• Thu, 15 Oct 2026 07:00:00 GMT
Koop nu je tickets voor de bekerwedstrijd tegen Francs Borains - Oud-Heverlee Leuven
Koop nu je tickets voor de bekerwedstrijd tegen Francs Borains Oud-Heverlee Leuven
Voetbalkrant.com• Fri, 16 Oct 2026 20:20:00 GMT
Simons is eerlijk over weerzien met oude bekende bij Francs Borains - Voetbalkrant.com
Simons is eerlijk over weerzien met oude bekende bij Francs Borains Voetbalkrant.com
Sporza• Sat, 17 Oct 2026 08:23:25 GMT
LIVE (17.30u): Zet OHL gestage opmars voort in beker tegen Francs Borains? - Sporza
LIVE (17.30u): Zet OHL gestage opmars voort in beker tegen Francs Borains? Sporza
HBVL• Sun, 18 Oct 2026 02:26:00 GMT
Te nipt, maar opdracht volbracht: tienkoppig OH Leuven trekt kwalificatie over de streep tegen Francs Borains - HBVL
Te nipt, maar opdracht volbracht: tienkoppig OH Leuven trekt kwalificatie over de streep tegen Francs Borains HBVL
TV OOST• Sat, 10 Oct 2026 15:38:38 GMT
FCV Dender blijft maar winnen in de Challenger Pro League: 18 op 21 na 3-0-zege tegen Club NXT - TV OOST
FCV Dender blijft maar winnen in de Challenger Pro League: 18 op 21 na 3-0-zege tegen Club NXT TV OOST
Nieuwsblad• Thu, 15 Oct 2026 11:29:00 GMT
FCV Dender op zoek naar een stunt in Sclessin: “We gaan het maximum geven en zijn niet bang” - Nieuwsblad
FCV Dender op zoek naar een stunt in Sclessin: “We gaan het maximum geven en zijn niet bang” Nieuwsblad
HLN• Sun, 11 Oct 2026 07:00:00 GMT
Club NXT incasseert tweede nederlaag bij volwassen Dender: “Slimheid gaf de doorslag” - HLN
Club NXT incasseert tweede nederlaag bij volwassen Dender: “Slimheid gaf de doorslag” HLN
GVA• Thu, 15 Oct 2026 11:29:20 GMT
FCV Dender op zoek naar een stunt in Sclessin: “We gaan het maximum geven en zijn niet bang” - GVA
FCV Dender op zoek naar een stunt in Sclessin: “We gaan het maximum geven en zijn niet bang” GVA
Club Brugge• Fri, 09 Oct 2026 20:14:00 GMT
CLUB NXT U23 verliest met 3-0 van FCV Dender - Club Brugge
CLUB NXT U23 verliest met 3-0 van FCV Dender Club Brugge
pzc.nl• Sun, 11 Oct 2026 12:45:00 GMT
Club NXT incasseert tweede nederlaag bij volwassen Dender: “Slimheid gaf de doorslag” - pzc.nl
Club NXT incasseert tweede nederlaag bij volwassen Dender: “Slimheid gaf de doorslag” pzc.nl
Dender Journaal• Mon, 12 Oct 2026 07:00:00 GMT
Gouverneur vernietigt beslissing van Ninove om Event Soccer Academy te weren uit Pollare. - Dender Journaal
Gouverneur vernietigt beslissing van Ninove om Event Soccer Academy te weren uit Pollare. Dender Journaal
Starsporttv• Fri, 09 Oct 2026 20:37:59 GMT
Challenger Pro League - Dender zet Club NXT eenvoudig opzij, Eupen wint tegen RSCA Futures - Starsporttv
Challenger Pro League - Dender zet Club NXT eenvoudig opzij, Eupen wint tegen RSCA Futures Starsporttv
Nieuwsblad• Fri, 09 Oct 2026 07:00:00 GMT
Efficiënt FCV Dender genadeloos voor Club NXT: “Kansen afgemaakt tegen sterke tegenstander” - Nieuwsblad
Efficiënt FCV Dender genadeloos voor Club NXT: “Kansen afgemaakt tegen sterke tegenstander” Nieuwsblad
GVA• Sat, 17 Oct 2026 14:47:03 GMT
Fraaie repliek, maar FCV Dender moet in Croky Cup z’n meerdere erkennen in Standard: “We kregen nochtans kansen om te stunten” - GVA
Fraaie repliek, maar FCV Dender moet in Croky Cup z’n meerdere erkennen in Standard: “We kregen nochtans kansen om te stunten” GVA
Nieuwsblad• Thu, 08 Oct 2026 07:00:00 GMT
Nathan Rôdes verdedigt met FCV Dender leidersplaats tegen Club NXT: “De onderbreking kwam wat ongelegen, maar we behielden de focus” - Nieuwsblad
Nathan Rôdes verdedigt met FCV Dender leidersplaats tegen Club NXT: “De onderbreking kwam wat ongelegen, maar we behielden de focus” Nieuwsblad
Nieuwsblad• Fri, 09 Oct 2026 07:00:00 GMT
“Dit ging hier vandaag om slimheid”: Club NXT krijgt lesje in efficiëntie van matuur FCV Dender - Nieuwsblad
“Dit ging hier vandaag om slimheid”: Club NXT krijgt lesje in efficiëntie van matuur FCV Dender Nieuwsblad